Poprawienie tych modowych błędów może odmienić Twoją garderobę

This article appeared in www.pensandpatron.com and has been published here with permission.
Te małe zmiany robią różnicę

Świat mody opiera się na klasycznym i współczesnym wyglądzie, który ma sprawić, że będziemy wyglądać i czuć się jak najlepiej. Jeśli jednak popełnimy błędy stylizacyjne nawet w drobnych szczegółach naszego stroju, możemy zrujnować cały wygląd, wyglądając tak, jakbyśmy przybrali na wadze. Nikt nie chce takiego rezultatu, więc bądź na bieżąco, aby usłyszeć o tych błędach w modzie, aby zapobiec temu samemu z twoimi strojami

.

Luźne połączenie swetra i spódnicy

Podczas gdy luźne swetry są zimowym niezbędnikiem, który zapewnia nam wszystkim duży komfort, ten element garderoby ukrywa również naszą talię i sprawia, że nasza dolna część ciała wydaje się krótsza. Tak więc, łącząc nasze swetry ze spódnicami, konieczne jest, aby włożyć je do środka.

Luźne połączenie swetra i spódnicy

W przeciwnym razie będziemy wyglądać niechlujnie, jak kobieta na lewym zdjęciu. Dobrą sztuczką do zapamiętania jest również połączenie luźnego długiego rękawa z obcisłą spódnicą, aby schlebiać sylwetce.

Wiązanie w talii

Talia jest najmniejszym obszarem u większości kobiet, dlatego ważne jest, aby nie ukrywać tej części ciała, ale raczej ją objąć. Jak widać na zdjęciu po lewej stronie, gdy nosimy luźne i niepochlebne ubrania, może to być mylące i sprawiać, że wyglądamy na większe niż w rzeczywistości.

The Waistline Cinch

Dlatego sugerujemy albo dodanie paska, aby zacisnąć talię, albo ciaśniejsze przerobienie ubrań, tak jak zrobiła to ta kobieta (po prawej stronie).

Unikaj wybrzuszeń

Gdy ubranie powoduje wybrzuszenia, oznacza to, że wyglądasz na spuchniętą lub pulchniejszą niż w rzeczywistości. Jest to wygląd, którego nikt aktywnie nie chce, więc staraj się unikać kupowania ubrań, które mają taki efekt.

Unikaj wybrzuszeń

Jak widać tutaj, ta czarna sukienka koktajlowa sprawia, że kobieta wygląda, jakby miała wałki na brzuchu, a dżinsy mom po prawej stronie są również winne tego samego.

Schowaj koszulę

W przypadku noszenia koszulki z długim rękawem ze spódnicą, jak na zdjęciu, ściągnięcie koszuli natychmiast dodaje dodatkowych kilogramów (patrz po lewej stronie). Dzieje się tak, ponieważ podzieliłaś swoją sylwetkę na dwie części i dałaś efekt wałeczków na brzuchu.

Wciągnij koszulę

Nie jest to wygląd, który chcemy promować, ponieważ jest najbardziej niepochlebny i nie pokazuje dobrze spódnicy. Raczej wsuń koszulę i pozwól, aby pasek spódnicy dobrze ją ściągnął.